• Castle

  Poniedziałek, 31 sierpnia 2015 (14:10)

  Zdjęcie

  Castle Click.pl /INTERIA.PL
  Castle Click.pl
  /INTERIA.PL

  Gotowy na nową przygodę? Poznaj Richarda Castle'a, słynnego pisarza kryminałów i jego partnerkę, detektyw Kate Beckett, bystrą i oddaną oficerkę, pracującą dla nowojorskiej policji. Przenieś się do miasta, które nigdy nie śpi i pomóż tej sympatycznej dwójce, wyjaśnić najbardziej zagadkowe zabójstwa. Badaj różne przypadki kryminalne, oparte na tajemniczych powieściach Castle'a, składaj razem kawałki układanki i rozwiązuj fascynujące sprawy!


  Dzięki grze doświadczysz, jak to jest być przenikliwym detektywem, który rozwiązuje fascynujące zagadki każdego dnia. Co więcej, będziesz przeszukiwać miejsca zbrodni, znajdywać właściwe obiekty, które krok po kroku będą przybliżać cię do rozwiązania zbrodni. Po zebraniu dowodów, czeka Cię ich analiza na posterunku policji, twojej bazie, którą możesz rozbudować i rozwijać.

  Jeśli lubisz serial, na podstawie którego stworzona została ta gra, pokochasz ją od pierwszego kliknięcia! Ale nawet jeśli nie widziałeś jeszcze żadnego odcinka, gra wprowadzi cię i wciągnie w arcyciekawe przygody duetu Castle-Beckett na dobre!

  Reklama

  Castle

  liczba zdjęć: 4


  Artykuł pochodzi z kategorii: Logiczne

   • Obecna ocena: 3.8
   • Oceń grę:

  • Zagraj

Polecane gry