Reklama

Virtual Families Cook Off - zamiennik gry symulacyjnej My Kitchen Adventures!

Reklama

Dotychczas najbardziej ekscytująca i lubiana gra, w której stajesz się szefem kuchni i zarządzasz biznesem - to właśnie My Kitchen Adventures! Okazuje się, że już od 1 grudnia 2020 roku gra wygaśnie na wszystkich platformach. W zamian proponujemy inną, równie ciekawą grę, która pozwoli ci rozwijać swoje zainteresowania gastronomiczne. Dowiedz się, jaką! 

W grze My Kitchen Adventures obejmowaliśmy stanowisko szefa kuchni, zobowiązując się do prowadzenia biznesu jak najlepiej potrafimy. Niestety już z początkiem grudnia gra My Kitchen Adventures wygaśnie na wszystkich platformach. Jednak jeśli jesteś fanem tego typu gier symulacyjnych, nie musisz się martwić! Gra Virtual Families Cook Off to świetny zamiennik, w którym spełnisz się jako szef kuchni rodzinnej restauracji. Pomóż rodzinie zebrać potrzebne fundusze na renowację domu, który otrzymali w spadku, prowadząc z nimi ich mały biznes - stragan z jedzeniem. Z twoją pomocą będą mogli rozwijać go i ostatecznie stworzyć wielki interes, który stanie się ulubionym miejscem mieszkańców! 

Zdobywaj kolejne poziomy

Na początku nauczysz się jak robić proste i szybkie dania. Staraj się podawać je klientom jak najszybciej i uważaj, aby nie mylić zamówień. Za ukończenie poziomu ze świetnym wynikiem dostaniesz złote monety i przejdziesz na kolejny level! 


Gotuj potrawy znane na całym świecie

Gotowanie rozpoczyna się od prostych potraw, jak hamburgery i shake’i. Z czasem przybędzie coraz więcej nowych składników, dodatków i dań. Steki, hot dogi, sałatki i desery to tylko część z nich! 

Ulepszaj sprzęty i zdobywaj nowe urządzenia w sklepie

Za najlepsze wyniki na każdym poziomie otrzymasz monety, za które warto ulepszyć dotychczas zdobyte sprzęty oraz zyskać nowe. Udoskonalone urządzenia pozwolą na szybszą obsługę klientów i lepszą jakość dań!

Wyremontuj dom rodzinny

Dzięki zebranym pieniądzom rodzina właścicieli będzie mogła odnowić dom uzyskany ze spadku. Pomóż im wybrać materiały i zaaranżować podwórko, aby wyglądało jak nowe! 

Gra Virtual Families Cook Off to świetna gra symulacyjna dla miłośników gotowania. Ciekawa fabuła i wiele opcji bez wątpliwości urozmaicają grę - aż ciężko się oderwać od komputera! Ogromnym plusem jest to, że Virtual Families Cook Off jest również dostępna w formie aplikacji mobilnej na smartfony, dzięki czemu możesz zagrać w swoją ulubionę grę o każdej porze i w każdym miejscu!

Zagraj w grę TUTAJ

Podobne

Popularne