O grze

Czas wyruszyć na burzliwe wody i odkryć olbrzymi świat piratów w legendarnej grze przygodowej online - Seafight! Eksploruj wymagające, pełne przerażających piratów i potworów, mapy!

Twoja przygoda na pełnym morzu

Wypowiedz razem z piratami ze swojego bractwa wojnę swoim wrogom - poślijcie ich statki na dno i zdobywajcie ich wyspy! Wspinaj się po szczeblach rankingów i indywidualizuj swój statek korzystając z ekskluzywnych designów i imponujących wzmacniaczy - czas zdominować zdradliwe morza Seafight!

Podnieś kotwicę i wyrusz w rejs na spotkanie przygody życia! Odkryj ogromny świat Seafight i zmierz się z wyzwaniami czyhającymi na licznych mapach - czekają na Ciebie waleczne potwory, wrogie statki oraz wyspy! Przyłącz się do bractwa i zostań razem ze swoimi kamratami budzącą największą trwogę kampanią braci w świecie Seafight! Chroń wyspy swojego bractwa lub wypowiedz razem ze swoimi kamratami wojnę wspólnym wrogom. Zniszcz wieże obronne swoich przeciwników i zwiń im ich wyspy spod przebitych pierścieniami nosów! Podejmij się wymagających misji aby zapisać się trwale w księgach historii Seafight i zdobyć miejsce w alei sław! Wykorzystaj zdobyte w pocie czoła łupy aby zakupić wartościowe przedmioty lub wymień nagrody za osiągnięcia podczas akcji specjalnej na czarnym rynku! 

Wyróżnij się swoim statkiem!

Wybierając z ponad stu designów statków nie trudno wyróżnić się na burzliwych morzach na tle innych graczy. Zamontuj na swoim statku specjalne klejnoty i modyfikuj swoje pokłady oraz kasztele aby idealnie dostosować swój statek do Twojego stylu gry! Czy wystarczy Ci odwagi, aby przetrwać na tych zdradzieckich wodach? Wywieś swoją flagę i podbijaj morza Seafight!