Reklama
Gra online za darmo Big farm to przeglądarkowa gra MMO, która pozwala Ci zamienić się w farmera. Chcesz sprawdzić, czy dasz radę doprowadzić gospodarstwo ukochanego wujka do swojej dawnej świetności? Czeka Cię dużo pracy i wyzwań dlatego zakasaj rękawy i przekonaj się, czy jesteś materiałem na farmerskiego zarządcę! zagraj

Big Farm

O grze

Gra online za darmo Big farm to przeglądarkowa gra MMO, która pozwala Ci zamienić się w farmera. Chcesz sprawdzić, czy dasz radę doprowadzić gospodarstwo ukochanego wujka do swojej dawnej świetności? Czeka Cię dużo pracy i wyzwań dlatego zakasaj rękawy i przekonaj się, czy jesteś materiałem na farmerskiego zarządcę!

Cel gry online za darmo Big Farm

Aby osiągnąć sukces, jako farmer, musisz rozbudowywać swoje gospodarstwo by przynosiło jak największe plony. Wujek George postawił przed Tobą trudne zadanie, ale dzięki zmysłowi ekonomicznemu i pomocy sąsiadów, rodziny i przyjaciół będziesz w stanie zmienić to zdziczałe gospodarstwo w piękną i kwitnącą farmę. 

Zasady gry online za darmo Big Farm

W ramach gry online, musisz dbać nie tylko o rośliny, zwierzęta, gospodarstwo, ale przede wszystkim o zyski. Wykonuj zlecone zadania poprzez sadzenie roślin uprawnych, doglądanie zwierząt i dbaj o to, by Twoi pracownicy byli zadowoleni. Za wykonywane zadania będziesz otrzymywać bonusy, które pozwolą Ci rozbudowywać farmę w znacznie szybszym tempie - tylko wtedy Twoje gospodarstwo będzie się pomyślnie rozwijać. 

Dlaczego warto zagrać w Big Farm?

  • Gra online za darmo.
  • Najpopularniejsza gra farmerska na platformie Click.pl.
  • Zrozumiały samouczek, który pomoże Ci błyskawicznie zdobywać kolejne poziomy gry online.
  • Możliwość rozwoju umiejętności strategicznych, jak i poznanie podstawowych zasad zarządzania farmą.
  • Idealny sposób na nieco bardziej angażującą rozrywkę.
  • Bezpłatna gra Big Farm stanowi świetną propozycję zarówno dla dzieci i dorosłych. 
  • Bez potrzeby instalacji.


Gra online za darmo Big Farm dostępna jest na urządzeniach stacjonarnych (np. komputer, laptop), jak i mobilnych (np. smartfon). 

Podobne

Popularne