Reklama

Jak zostać Superbohaterem?

​Hero Zero to przeglądarkowa gra MMO, w której wcielamy się w superbohatera. Na początku nasza postać nie będzie wyglądać przekonująco, ale podstawą sukcesu okaże się duża ilość intensywnych treningów, zdobywanie punktów umiejętności oraz cierpliwość, dzięki którym staniemy się bohaterami z prawdziwego zdarzenia! Zawalczmy o tytuł Superhero - Zero!

Reklama

Startujemy z pierwszego poziomu i otrzymujemy tytuł Lansiary/Lansiarza z Sąsiedztwa, a naszym celem jest tak naprawdę dotarcie do najwyższego poziomu, tym samym stając się Superhero-Zero. Na początek przechodzimy krótki tutorial wprowadzający oraz na start dostajemy monety  i oponki - waluty w grze. Od razu mamy listę zadań do wykonania, za zakończenie których otrzymujemy nowe przedmioty (możemy je wykorzystać do ubioru naszego bohatera lub sprzedać), a także monety. Dodatkowe pieniądze zapewnią nam też od początku dostępne dla nas misje: czasowe (z ikoną zegarka) i walki (z ikoną rękawicy bokserskiej).

 Aby stawać się coraz lepszym i doświadczonym bohaterem musimy rozwijać swoje umiejętności. Do dyspozycji mamy salę treningową, na której ćwiczymy intuicję, inteligencję, siłę i kondycję. Trening najlepiej jest wykonywać jak najczęściej, aby zebrać punkty umiejętności - poza tym można dokupić +1 punkt do każdej kategorii lub użyć wspomagacza umiejętności. Na początku dobrym rozwiązaniem będzie trenować intuicję, inteligencję oraz kondycję, a najmniej siłę, gdyż wraz z kolejnymi poziomami odblokujemy możliwość dokupienia wspomagacza, w postaci na przykład broni. Wykonując trening tracimy energię treningową, która jednak odnawia się co minutę. Warto trenować naszego bohatera, bo oprócz punktów umiejętności, zdarza się, że otrzymujemy nowy przedmiot. 

Zwiększanie swoich umiejętności istotne jest ze względu na czekające na bohatera pojedynki z innymi graczami. Tutaj także warto dobierać słabszych przeciwników, z którymi mamy duże szanse na wygraną. Za zwycięstwo otrzymujemy punkty honoru, które są bardzo istotne w grze: zdobywając ich coraz więcej wspinamy się wyżej w randze i mamy szansę na walki z graczami o wysokim poziomie umiejętności. Za każdy przegrany pojedynek niestety tracimy te punkty.

Wraz z wyższym poziomem odblokujemy kolejne dodatki i urozmaicenia w grze. Jednym z nich jest kryjówka - sekretna baza, którą rozbudowujemy i wzbogacamy o kolejne pomieszczenia. Znajdzie się tam między innymi Centrala Kryjówki, Fabryka Zeronitu, Fabryka Super Kleju czy Fabryka atak-o-botów i obronn-o-botów (pierwsze atakują kryjówki graczy, a te drugie mają za zadanie bronić naszej kryjówki przed wrogimi botami).

Gra Hero Zero jest naprawdę prostą i przyjemną grą na nudne wieczory. Na początku całość może wydawać się skomplikowana, ale wystarczy chwila gry i zasady stają się oczywiste i łatwe do zapamiętania. Na dalszych poziomach pojawia się coraz to więcej ulepszeń i możliwości, dlatego warto próbować swoich sił i starać się już od początku.

Podobne

Popularne