Reklama

Modne życie w Arenie Mody

Jeśli interesujesz się modą i ciekawi cię życie gwiazd, spróbuj swoich sił i zagraj w Arenę Mody! To gra, która pozwoli ci poczuć się jak prawdziwa modelka i celebrytka!

Reklama

W grze tworzysz własną modelkę i stylizujesz ją jak tylko chcesz: przebierasz, zmieniasz makijaż i fryzury! Już od samego początku prowadzi cię konsultantka, dzięki której wiadomo, jak się poruszać w grze, a w razie potrzeby zawsze służy pomocą! Prowadzi cię do sklepów, salonu piękności, a stamtąd do garderoby, gdzie możesz przebrać się w swoje ulubione zestawy. Jednak najważniejszym punktem gry są pojedynki, które toczą się między dwoma modelkami. Rywalizacja dotyczy nie tylko nieskazitelnego wyglądu, ale również, jak na miss przystało, popularności, lojalności, kreatywności, oddania czy hojności. O wygranej decyduje wygląd, poziom, a także wyżej wymienione kategorie. Nagrodą dla zwyciężczyni jest oczywiście duża suma pieniędzy, tytuł i sława. 

 Jednak Arena Mody to nie tylko przebieranki. W grze zdobywasz pracę, dzięki której będziesz mogła pozwolić sobie na swoje największe zachcianki. W mieście czeka na ciebie wiele atrakcji i sklepów, jak salon piękności, w którym makijażystka zrobi cię na bóstwo, a fryzjerka odświeży twoją fryzurę. W sklepie meblowym urządzisz cały swój apartament, a w sklepie zoologicznym przygarniesz pupila, który zawsze będzie czekał na ciebie w domu! Na nudne wieczory do dyspozycji są kluby, do których najmodniejszy strój wybierzesz w centrum handlowym! Na dyskotekach z pewnością miło spędzisz czas, znajdziesz nowych przyjaciół, a może nawet chłopaka! 

Pracuj nad kreatywnością, hojnością i lojalnością, aby zdobyć jak największą popularność - to między innymi od tego zależy czy wygrasz pojedynek z przeciwniczką na Arenie Mody. Bądź najpiękniejsza i podbij świat mody!

Podobne

Popularne