Reklama

Od Zera do Superbohatera

Hero Zero to przeglądarkowa gra MMO, w której wcielamy się w superbohatera - a przynajmniej chcemy nim być. Na początku występujemy w samej bieliźnie, a naszym zadaniem jest pilnowanie porządku w sąsiedztwie poprzez wypełnianie misji na własnym osiedlu, ratując sąsiadów przed nachalnym urzędnikiem lub naprawiając auto.

Reklama

Startujemy z pierwszego poziomu i otrzymujemy tytuł Lansiary/Lansiarza z Sąsiedztwa, a naszym celem jest tak naprawdę dotarcie do najwyższego poziomu, tym samym stając się Superhero-Zero. Ze względu na to, że nasz “bohater" nie jest jeszcze wysokich lotów, czeka nas długa droga do zdobycia wymarzonego tytułu. Na początku nasza postać nie będzie wyglądać przekonująco, a to za sprawą słabej formy i ciuchów z lumpeksu, jednak nie należy się zniechęcać. 


Już od początku czekają na nas misje, za wykonanie których otrzymujemy nagrody - najczęściej są to monety lub przedmioty, a za zadania specjalne - oponki. W sali treningowej możemy rozwijać inteligencję, intuicję, siłę i kondycję. Z czasem duża ilość treningów i cierpliwość popłacą, a my będziemy mogli cieszyć się nowymi ubraniami i akcesoriami. Każde z nich dodaje nam innych umiejętności i to między innymi też dzięki nim zwiększamy swoje szanse na wygrane pojedynki. 

Wszelkie akcesoria w sklepie możemy również kupić za monety, które otrzymamy za udział w misjach czy pojedynkach. Z kolei bardziej atrakcyjne udogodnienia wymagają zapłaty oponkami, które możemy nabyć w sklepie. 


Podczas wykonywania misji czasowych czy treningów Hero Zero nie wymaga od nas patrzenia się w pasek czasu, wręcz przeciwnie, możemy wtedy skorzystać z innych opcji gry, jak zakupy w lumpeksie, odwiedzenie rywali czy nawet odbywanie w tym samym czasie pojedynków - co jest jak najbardziej plusem tej gry. Obsługa Hero Zero jest niezwykle prosta, mamy określone zadania, a podświetlone ikonki czasem wskazują nam, co należy w danej chwili zrobić - choć niestety z tego powodu gra może niektórych na początku nudzić. Jednak kiedy zapoznamy się ze wszystkimi opcjami, będzie nam łatwiej poruszać się samym i decydować o losach naszego bohatera. 

Z kolejnymi poziomami gra odkrywa przed nami coraz więcej możliwości, na przykład zwiększa się asortyment w lumpeksie, a nawet otrzymujemy bohaterską kryjówkę, którą wzbogacamy o kolejne pomieszczenia. Gra jest wykonana w sposób humorystyczny, nie brakuje zabawnych tekstów i grafiki. Zdecydowanie spełni rolę zapychacza czasu w nudne dni, a nawet może i poprawi nastrój.


Podobne

Popularne