Zdobądź popularność i zostań najpiękniejszą modelką

Arena Mody to ciesząca się popularnością gra dla dziewczyn. Kierujemy w niej postacią, która marzy o karierze modelki. Aby osiągnąć cel i stać się najpiękniejszą ze wszystkich dziewczyn, musimy wykonać określone zadania i postarać się jak najlepiej

Reklama

Zaraz na początku tworzymy własną modelkę. Wybieramy dla niej oczy, usta, brwi, włosy czy karnację według własnych upodobań. Kiedy już powstanie nasza postać, wita nas koleżanka, która wyznacza nam kolejne zadania i pomaga w grze. I tak, prowadzi nas do centrum handlowego, gdzie stroimy modelkę, do salonu piękności, w którym zmieniamy fryzurę i dodajemy makijaż, a później do mieszkania i garderoby, gdzie możemy przebrać się w nowe ubrania. Wybór w sklepach na początku jest niewielki, ale z każdym poziomem zostają odblokowane kolejne produkty, aż mamy do dyspozycji naprawdę porządną kolekcję. 

Kiedy jesteśmy zrobione na bóstwo, możemy wybrać się na Arenę Mody, gdzie będziemy rywalizować z innymi dziewczynami. Tu się na chwilę zatrzymajmy. To, czy wygramy, zależy od poziomu naszego i przeciwniczki, a także punktów popularności, stylu czy kreatywności. Poza tym same możemy zdecydować czy chcemy konkurować ze słabszą, równą czy też lepszą od siebie postacią - i pewnie częściej wybierzemy tę słabszą, aby wygrać.


Mimo że większość modelek jest zwykle do siebie podobna, to wciąż można stworzyć niepowtarzalną postać, która wygra wszystkie konkursy. W salonie piękności, poza makijażem i fryzurą, jest opcja dodania tatuażu czy też kolczyków. Każda wygrana gwarantuje nam nagrodę pieniężną, dzięki której mamy więcej możliwości.


Arena Mody umożliwia nam urządzenie własnego mieszkania - meble i dodatki znajdziemy w sklepie meblowym, gdzie doprowadzi nas oczywiście nasza koleżanka. Im wyższy poziom, tym kolejne rzeczy zostają odblokowane. Poza tym w mieście znajduje się wiele innych sklepów i atrakcji, jak sklep zoologiczny, wesołe miasteczko, konkursy, a także centrum przyjęć, gdzie nieco bardziej zaawansowane poziomem modelki mogą zorganizować przyjęcie z okazji zaręczyn ze swoim chłopakiem. No właśnie! W mieście są także kluby, do których możemy udać się w każdej chwili - a tam znajdziemy wymarzonego, wirtualnego chłopaka. Arena Mody daje nam też możliwość zapoznania się z innymi graczami w klubach pań, gdzie można stworzyć swój własny, lub aplikować do innych dostępnych. 

Wykonanie i zamysł gry zdecydowanie przyciągną fanki tego typu rozrywek. Każde miejsce w grze jest ciekawie zaprojektowane, poza tym nie ma wątpliwości, że to rozrywka bardziej dla dziewczyn: nie brakuje różu i innych dziewczęcych dekoracji. Arena Mody jest prosta w obsłudze, a zadania są jasno wyjaśnione, tak że kolejne poziomy nie powinny nikomu sprawić trudności. Mimo że na początku cały czas jesteśmy prowadzone przez konsultantkę, co może z czasem nudzić, to w dalszym etapie gra zmusza nas do większej samodzielności i wykazania inicjatywy. Arena Mody to świetna rozrywka dla każdego, kto potrzebuje trochę relaksu i oderwania się od rzeczywistości, która nie zawsze jest tak kolorowa, jak tutaj!


Podobne

Popularne