Reklama
Gra w kulki Professor Bubble Shooter to gra, w której eksperymenty profesora zaszły zdecydowanie za daleko! Poszukiwania idealnej formuły eliksiru nieśmiertelności wyszły spod kontroli i w efekcie powstało wiele barwnych bąbelków. Profesor potrzebuje teraz twojej pomocy w posprzątaniu jego gabinetu, bo ilość baniek wciąż rośnie! Dołącz do tej zręcznościowej gry, w której pomożesz oczyścić całe laboratorium opanowane przez kolorowe bańki! zagraj

Professor Bubble Shooter

O grze

Gra w kulki Professor Bubble Shooter to gra, w której eksperymenty profesora zaszły zdecydowanie za daleko! Poszukiwania idealnej formuły eliksiru nieśmiertelności wyszły spod kontroli i w efekcie powstało wiele barwnych bąbelków. Profesor potrzebuje teraz twojej pomocy w posprzątaniu jego gabinetu, bo ilość baniek wciąż rośnie! Dołącz do tej zręcznościowej gry, w której pomożesz oczyścić całe laboratorium opanowane przez kolorowe bańki!

Cel gry kulki Professor Bubble Shooter

Wyczyścić całą planszę z kulek gry online zbierając przy tym jak najwięcej kulek.

Zasady gry kulki Professor Bubble Shooter

Strzelaj i łącz pęcherzyki tego samego koloru, aby zebrać minimum trzy obok siebie, dzięki czemu pękną. Ale pamiętaj - liczba ruchów jest ograniczona. Zdobądź najwięcej punktów, za które kupisz bonusy.

Dlaczego warto zagrać w Professor Bubble Shooter?

  • Wariant najpopularniejszego typu gry kulki.
  • Prosta mechanika gry online.
  • Entuzjastyczna i stymulująca muzyka w tle.
  • Przejrzysta i estetyczna grafika.
  • Niestandardowy sposób ćwiczenia logicznego myślenia i spostrzegawczości.
  • Idealna zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.
  • Ciekawe umilenie szybkiej przerwy a nawet chłodnego wieczoru przy kubku ulubionego napoju.

Gra w kulki za darmo Professor Bubble Shooter dostępna jest zarówno na urządzeniach stacjonarnych jak i mobilnych (np. smartfon)

 

Podobne

Popularne