Reklama
Gra online za darmo Candy Rain 7 - poznaj jedną z największych gier typu "Połącz 3" wszech czasów! To jedyna z nielicznych gier, która doczekała się aż 7 edycji! Ze względu na jej ogromną popularność, twórca gry po prostu spełnił życzenie użytkowników i wypuścił kolejną wersję. Candy Rain 7 może pochwalić się większą ilością poziomów, cukierków, gofrów, skrzyń z monetami oraz naprawdę uroczą oprawą graficzną, której wprost nie można się oprzeć! zagraj

Candy Rain 7

O grze

Gra online za darmo Candy Rain 7 - poznaj jedną z największych gier typu "Połącz 3" wszech czasów! To jedyna z nielicznych gier, która doczekała się aż 7 edycji! Ze względu na jej ogromną popularność, twórca gry po prostu spełnił życzenie użytkowników i wypuścił kolejną wersję. Candy Rain 7 może pochwalić się większą ilością poziomów, cukierków, gofrów, skrzyń z monetami oraz naprawdę uroczą oprawą graficzną, której wprost nie można się oprzeć!

Cel gry online za darmo Candy Rain 7

Wykonuj powierzone zadania i wyczyść plansze ze wszystkich cukierków. 

Zasady gry online za darmo Candy Rain 7

W ramach gry online Candy Rain 7, znajdź, dopasuj i złap cukierki, gofry i skrzynie pełne monet. Używaj dopalaczy i łącz je w potężne kombosy, aby osiągnąć jak najwyższy wynik na każdym poziomie!

Dlaczego warto zagrać w Candy Rain 7?

  • Gra online za darmo.
  • Legendarna w serwisie Click.pl, która doczekała się aż 7 - ej edycji.
  • Wciągająca grafika utrzymana w cukierkowej stylistyce. 
  • Jedna z najpopularniejszych gier logicznych wszechczasów.
  • Banalnie łatwa mechanika gry online.
  • Intuicyjne, zrozumiałe podpowiedzi.
  • Ciekawy sposób na szybką przerwę jak i wieczorny maraton w chłodne wieczory.

Gra online za darmo Candy Rain 7 dostępna jest w dwóch wersjach - na urządzenia stacjonarne oraz mobilne (np. smartfon).

Podobne

Popularne