Reklama
Gra online za darmo Garden Tales 3 to gra typu "Połącz 3", która zabierze Cię do magicznego ogrodu, pełnego cudownych owoców i roślin. Zbieraj kwiaty, owoce i grzyby i pomóż swojemu przyjacielowi Willy'emu utrzymać magiczny ogród wolny od chwastów. Im więcej kwiatów i owoców tego samego rodzaju połączysz, tym fajniejsze dodatki otrzymasz. Włącz słynną, chwytliwą ścieżkę dźwiękową i ciesz się najlepszą, grą typu "Match 3", jaka istnieje! zagraj

Garden Tales 3

O grze

Gra online za darmo Garden Tales 3 to gra typu "Połącz 3", która zabierze Cię do magicznego ogrodu, pełnego cudownych owoców i roślin. Zbieraj kwiaty, owoce i grzyby i pomóż swojemu przyjacielowi Willy'emu utrzymać magiczny ogród wolny od chwastów. Im więcej kwiatów i owoców tego samego rodzaju połączysz, tym fajniejsze dodatki otrzymasz. Włącz słynną, chwytliwą ścieżkę dźwiękową i ciesz się najlepszą, grą typu "Match 3", jaka istnieje!

Cel gry online za darmo Garden Tales 3

Twoim zadaniem jest pomóc skrzatowi Willy'emu utrzymać magiczny ogród w dobrej kondycji.

Zasady gry online za darmo Gaden Tales 3

W ramach gry online Garden Tales 3 używasz klawiatury lub myszy, aby zamienić oraz dopasować owoce i rośliny. Połącz co najmniej 3 rośliny tego samego rodzaju, aby zniknęły. Dzięki bonusom szybciej pokonasz poszczególne poziomy. Realizuj Codzienne Misje i Wyzwania, aby zdobywać dodatkowe monety oraz inne prezenty. Darmowa gra online dostępna zarówno w wersji mobilnej i na komputery stacjonarne. 

Dlaczego warto zagrać w Garden Tales 3?

  • Gra online za darmo.
  • Jedna z najpopularniejszych gier typu "Połącz 3" na platformie Click.pl.
  • Możliwość stymulacji logicznego myślenia i spostrzegawczości.
  • Proste zasady gry online.
  • Zrozumiały samouczek.
  • 3000 niesamowitych poziomów.
  • Idealny sposób na szybką rozrywkę jak i długie, chłodne wieczory.
  • Brak instalacji.

Gra online za darmo Garden Tales 3 dostępna jest zarówno w wersji mobilnej i na komputery stacjonarne. 

Podobne

Popularne