Reklama
Kris Mahjong - jedna z najpopularniejszych gier Click! Ćwicz swoją spostrzegawczość, koncentrację oraz umiejętności logicznego myślenia. To idealny sposób na szybką przerwę przy kubku ulubionego napoju. Dasz radę wyczyścić całą tablicę w wyznaczonym czasie? zagraj

Kris Mahjong

O grze

Kris Mahjong - jedna z najpopularniejszych gier Click! Ćwicz swoją spostrzegawczość, koncentrację oraz umiejętności logicznego myślenia. To idealny sposób na szybką przerwę przy kubku ulubionego napoju. Dasz radę wyczyścić całą tablicę w wyznaczonym czasie?

Cel gry Kris Mahjong

Twoim zadaniem jest połączyć ze sobą wszystkie identyczne płytki w pary, aby oczyścić całą planszę w jak najkrótszym czasie.

Zasady gry online Kris Mahjong

W ramach gry online Kris Mahjong, łączysz ze sobą płytki, które przedstawiają taki sam rysunek. Możesz łączyć obrazki za pomocą linii prostej. Linia może się zginać pod kątem 90 stopni. Gra mahjong nie dopuszcza łączenia elementów po skosie. 

Dlaczego warto zagrać w Kris Mahjong?

  • Jedna z najpopularniejszych gier typu mahjong na serwisie Click.pl.
  • Bardzo prosta mechanika gry online.
  • Ćwiczy spostrzegawczość i umiejętności logicznego myślenia.
  • Pobudza koncentrację i pracę mózgu. 
  • Świetna opcja spędzania wolnego czasu.

Gra online za darmo Kris Mahjong dostępna jest zarówno na urządzeniach przenośnych (np. smartfony) jak i stacjonarnych (komputery).

Podobne

Popularne