Reklama
Gra online za damo Jewels Blitz 5 to długo wyczekiwana piąta odsłona legendarnej gry typu „dopasuj 3”, która zabierze Cię w głąb tajemnic starożytnych kultur Ameryki Środkowej. Będziesz eksplorować świątynie Majów i próbować rozwiązać ich sekrety i tajemnice. Ciesz się setkami poziomów, codziennymi misjami i cotygodniowymi wyzwaniami. Zarabiaj złoto i magiczne przedmioty! zagraj

Jewels Blitz 5

O grze

Gra online za damo Jewels Blitz 5 to długo wyczekiwana piąta odsłona legendarnej gry typu „dopasuj 3”, która zabierze Cię w głąb tajemnic starożytnych kultur Ameryki Środkowej. Będziesz eksplorować świątynie Majów i próbować rozwiązać ich sekrety i tajemnice. Ciesz się setkami poziomów, codziennymi misjami i cotygodniowymi wyzwaniami. Zarabiaj złoto i magiczne przedmioty!

Cel gry online za darmo Jewels Blitz 5

Celem gry online za darmo jest dopasowanie minimum trzech takich samych symboli znajdujących się w tym samym rzędzie.

Zasady gry online za darmo Jewels Blitz 5

Połącz kolorowe klejnoty i użyj ich tajemniczych mocy, aby usunąć przeszkody z dżungli lub magiczne pieczęcie, uspokoić wulkany i zabezpieczyć relikwie Majów. Za pomocą kliknięć myszką, staraj się ułożyć minimum trzy takie same przedmioty w jednym rzędzie. Idź na poszukiwanie skarbów i wykonuj codzienne misje i wyzwania, aby zdobyć złoto, magiczne przedmioty i inne nagrody. W polu znajdującym się po lewej stronie ekranu możesz zobaczyć wymagane skarby do zdobycia, a nieco powyżej ilość zdobytych punktów w każdym etapie gry.

Dlaczego warto zagrać w Jewels Blitz 5

  • Gra logiczna za darmo.
  • Odpowiednia dla dzieci i dorosłych.
  • Ponad 600 wspaniałych poziomów do przejścia.
  • Dodatkowe nagrody za udział w codziennych wyzwaniach.
  • Przyjazna postać księżniczki Majów, która prowadzi Cię przez grę i objaśnia szczegóły.
  • Świetny sposób na oderwanie się od codziennych obowiązków.
  • Prosta mechanika gry online.
  • Bez potrzeby instalacji.

Gra online za darmo Jewels Blitz 5 dostępna jest na urządzeniach stacjonarnych (np. komputer) oraz mobilnych (np. smartfon).

Podobne

Popularne