Reklama
Gra online za darmo Pasjans Daily Solitaire Blue to codziennie nowy pasjans, którego trudność uzależniona jest od dnia tygodnia. Podejmij wyzwanie i ułóż wszystkie karty, ćwicząc przy tym koncentrację i uważność. zagraj

Pasjans Daily Solitaire Blue

O grze

Gra online za darmo Pasjans Daily Solitaire Blue to codziennie nowy pasjans, którego trudność uzależniona jest od dnia tygodnia. Podejmij wyzwanie i ułóż wszystkie karty, ćwicząc przy tym koncentrację i uważność.

Cel gry online za darmo Pasjans Daily Solitaire Blue

Celem gry online jest ułożenie kart po kolei, adekwatnie do figury i koloru.

Zasady gry online za darmo Pasjans Daily Solitaire Blue

Po rozdaniu widzisz siedem rzędów kart, stos ukrytych kart oraz cztery puste pola gdzie każde z nich odpowiada danej figurze. Spróbuj dopasować wszystkie karty, pamiętając że w rzędach możesz je układać kolorami naprzemiennie (np. czarne-czerwone-czarne-czerwone), natomiast karty w głównym polu u góry po lewej stronie układają się po kolei figurami i kolorami (np. kier od asa do króla). Dla usprawnienia gry lub gdy zabraknie Ci ruchów, odkryj kartę z górnego prawego rogu, a jeżeli skończysz przeglądać wszystkie dostępne karty to kliknij na czerwone pole aby zakryte karty wróciły na swoje miejsce i umożliwiły nową kolejkę przeglądania dostępnych kart. Gdy potrzebujesz podpowiedzi, jaki zrobić następny ruch - kliknij w ikonkę żarówki w prawym dolnym rogu pola gry. Gra pasjans kończy się, kiedy nie ma możliwości odkrycia nowych kart oraz przełożenia ich na stosy znajdujące się w górnej części ekranu.

Dlaczego warto zagrać w Pasjans Daily Solitaire Blue?

  • Gra online za darmo. 
  • Bardzo dobre ćwiczenie umysłu.
  • Świetny sposób na relaks.
  • Minimalistyczna oprawa graficzna.
  • Spokojna muzyka w tle.
  • Banalnie prosta mechanika gry online.
  • Bez instalacji.

Gra online za darmo Pasjans Daily Solitaire Blue dostępna jest na urządzeniach mobilnych (np. smartfon) oraz stacjonarnych (np. komputer).


Podobne

Popularne