Reklama
Gra Click.pl World of Tanks - stań się dowódcą jednej z ponad 600 maszyn bojowych z połowy XX wieku. Dzięki emocjonującej rozgrywce masz możliwość przetestowania umiejętności w boju przeciwko graczom z całego świata w jednej z najpopularniejszych gier MMO. Znasz legendarne Shermany, Churchille, Tygrysy, czy T-34 lub inne pojazdy, które były szczytem myśli technicznej, ale pozostały w fazie projektu? Każdy z nich skrywa w sobie bogatą historię pól bitewnych. Opanuj w World of Tanks sztukę walki pancernej na dziesiątkach map, mając gwarancję różnorodnych rozgrywek taktycznych i odwiedzając przy tym jak na żywo historyczne miejsca z całego świata! Nie ważne czy będziesz generałem, czy będziesz prowadził czołg, ważne żebyś zwyciężył w tej walce. zagraj

World of Tanks

O grze

Gra Click.pl World of Tanks - stań się dowódcą jednej z ponad 600 maszyn bojowych z połowy XX wieku. Dzięki emocjonującej rozgrywce masz możliwość przetestowania umiejętności w boju przeciwko graczom z całego świata w jednej z najpopularniejszych gier MMO. Znasz legendarne Shermany, Churchille, Tygrysy, czy T-34 lub inne pojazdy, które były szczytem myśli technicznej, ale pozostały w fazie projektu? Każdy z nich skrywa w sobie bogatą historię pól bitewnych. Opanuj w World of Tanks sztukę walki pancernej na dziesiątkach map, mając gwarancję różnorodnych rozgrywek taktycznych i odwiedzając przy tym jak na żywo historyczne miejsca z całego świata! Nie ważne czy będziesz generałem, czy będziesz prowadził czołg, ważne żebyś zwyciężył w tej walce.

Cel gry World of Tanks

Twoim celem jest rozbudowa armii oraz pokonanie wrogów.

Zasady gry Click.pl World of Tanks

Przy pierwszym uruchomieniu gry będziesz mieć za zadanie ukończenie tzw. unitarki, czyli kursu szkoleniowego. Po ukończeniu kursu, otrzymasz kredyty, złota w grze i dodatkowe premie, które pomogą Ci przyspieszyć postępy w World of Tanks. Następnie zostaniesz przeniesiony do garażu, w którym masz wszystkie swoje pojazdy możliwość badania i kupowania nowych, szkolenie załogi, rozmowy z innymi graczami i rozpoczęcia bitwy. Po kliknięciu przycisku "Bitwa!" Twoja pierwsza potyczka zacznie się ładować wraz ze składami obu drużyn i celem bitwy. Korzystaj z podpowiedzi w centrum ekranu. Po załadowaniu, zobaczysz ekran bitwy, na którym znajdziesz kluczowe informacje o potyczce.

Dlaczego warto zagrać w World of Tanks?

  • Gra online za darmo.
  • Najpopularniejsza gra akcji online o tematyce wojennej.
  • Dostęp do szerokiej bazy map i bardzo realistycznych pojazdów.
  • Ogromna społeczność graczy z całego świata.
  • Szereg trybów gier: dla samotników, tryby sezonowe, zwykłe współzawodnictwo, dla graczy klanowych.
  • Dopracowana, bardzo realistyczna grafika oddająca realia II Wojny Światowej.
  • Muzyka utrzymana w wojennym klimacie XX wieku.
  • Możliwość rozwoju umiejętności strategicznych, taktycznych i planowania.
  • Świetna rozrywka na długie, pochmurne wieczory.
  • Gra bezpieczna dla dzieci.


Gra Click.pl World of Tanks dostępna jest na urządzeniach stacjonarnych z systemem operacyjnym Windows i IOS. 


Podobne

Popularne