O grze

Czarownica Alterra rzuciła zaklęcie na całe państwo i jego mieszkańców. Stwórz potężne królestwo i pokonaj czarownicę Alterrę!

Nareszcie możesz zostać prawdziwą księżniczką!

Wciel się w księżniczkę, która jest spadkobierczynią ukrytego w lesie królestwa i chowa się przed okrutną czarownicą! Teren jest zaniedbany, a młoda dziedziczka królestwa potrzebuje twojej pomocy w odbudowaniu jej rodzinnego imperium. Rozbuduj niewielką farmę, ulepsz swój zamek i stwórz potężne imperium, dzięki czemu będziesz w stanie przywrócić pokój w państwie i pokonać wiedźmę!

A zasady są takie...

W skromnym królestwie czeka cię na początek mnóstwo pracy. Zaaranżuj je jak tylko chcesz. Pamiętaj o regularnym sianiu roślin i zbieraniu plonów, karmieniu zwierząt i wytwarzaniu produktów - zdobądź jak najwięcej maszyn! Czekają na ciebie specjalne misje, w których pomogą ci twoi leśni przyjaciele - wypełnienie ich pozwoli ci na szybkie rozbudowanie królestwa i odzyskanie sił, potrzebnych do pokonania czarownicy!

Royal Story to gra dla dzieci oraz dorosłych. Przyjemna grafika i łatwe zasady pozwolą Ci przenieść się do kolorowego świata księżniczek, a przez całą grę będzie wspierał Cię przyjazny krasnoludek.