O grze

The Mergest Kingdom - magiczna kraina

Wierzysz we wróżki? Czy chcesz odkryć miejsca jeszcze nieodkryte? Połącz ze sobą tysiące przedmiotów i zamień w krainę pełną wyzwań! Posiej zboże i zbierz plony, zaprojektuj i urządź wyspę według swojego własnego upodobania. Znajdź własny sposób łączenia i zarządzania ziemią, tak, by wznieść najwspanialsze budynki i uprawiać najbogatsze w owoce rośliny. Pomóż przebudować Mergest Kingdom i spraw, by było najbardziej magicznym królestwem w całej okolicy! 

Czym jest Mergest Kingdom?

Twoim światem! Tylko tutaj znajdziesz najwspanialsze obiekty, które możesz ze sobą łączyć. Wybór należy do Ciebie! Możesz łączyć ze sobą smoki, drzewa, diamenty i cokolwiek jeszcze znajdziesz na twojej drodze pełnej ciekawych odkryć. Zasady również są tylko twoje. Wyspa jest pełna magicznych narzędzi, które umożliwią ci stworzenie królestwa, o jakim marzysz! 

Pytania i wyzwania biorą udział w CODZIENNYCH ROZGRYWKACH, w których możesz wygrać żetony i diamenty. Wykop surowce do budowania, odkryj magiczne terytoria pełne tajemniczych stworzeń, olśniewających postaci i urzekających obiektów i zaludnij ten nieskończony świat! 

Jeśli uwielbiasz gry strategiczne o królestwach, Mergest Kingdom musi ci się spodobać!