O grze

Arena Mody to gra dla prawdziwej fanki modnego stylu życia, ubrań oraz dodatków. Dołącz do kolorowego świata, pełnego pięknych stylizacji, bogatych kreacji i rywalizacji z innymi fankami mody!

Arena mody - to co dziewczyny lubią najbardziej

Arena Mody to nie tylko ubieranka, w której dziewczyny mogą stylizować swoje wirtualne panie na miliony sposobów, ale przede wszystkim gra online w której możesz rozwijać postać i planować jej karierę. 

Własny modowy świat

Po stworzeniu konta dostajemy możliwość wybrania jednej z wielu opcji wyglądu i doboru stylizacji. Jeśli uda nam się zdobyć pierwszą gotówkę lub szmaragdy, możemy wybrać się do galerii handlowej na wymarzone zakupy. Sklepy oferują nam szeroki wybór, m. in. topy, bluzki, sukienki, spódniczki, spodnie, każde dostępne w innych wzorach, fasonach i kolorach. Im dłużej gramy tym bardziej powiększa się zbiór dostępnych dodatków. 

Gra oferuje modne stroje, jedyne w swoim rodzaju wydarzenia, limitowane kolekcje. Jeśli tylko będziesz chcieć, to możesz dołączyć do klubu i poznać nowe koleżanki. W każdej chwili możesz wyzwać inne dziewczyny na pojedynek mody, gdzie porównacie swój styl. Arena Mody jest ciągle rozwijana, więc nie ma szans, aby się nudzić. Wystarczy założyć konto i zacząć walczyć o tytuł najpiękniejszej!

Ta gra przeglądarkowa przeznaczona jest nie tylko dla dziewczyn, może grać w nią każdy fashionista.