Reklama

Dostęp do konta premium dla użytkowników Click.pl! Zarejestruj się i skorzystaj

Call of War: World War II to jedna z najlepszych przeglądarkowych gier strategicznych. Dołącz do gry, weź udział w Drugiej Wojnie Światowej i zmieniaj bieg historii, jak tylko chcesz! Już teraz gwarantujemy dostęp do konta premium dla wszystkich użytkowników Click.pl, którzy zarejestrują się po raz pierwszy w Call of War!

Reklama

Dołączając do gry, stajesz się głową jednego z najpotężniejszych państw, uczestniczących w II wojnie światowej. Od tego, którą nację wybierzesz, zależy dalszy przebieg gry, ponieważ na każdy naród czekają inne wyzwania. 

Rozwijaj swoje państwo, dbając o ekonomię, finanse, niezbędne do życia surowce i oczywiście militaria oraz techniki wojskowe. Kontroluj rozwój piechoty, sił pancernych, marynarki wojennej i lotnictwa i zaskocz wroga nowoczesnymi technologiami! Wykorzystaj swoje możliwości i podbijaj wrogie państwa! 

Chcesz stać się najlepszym graczem i wygrać tę wojnę? Z pomocą nadchodzi opcja Konta Premium w Call of War, która daje mnóstwo funkcji i ulepszeń. 

Załóż konto w Call of War i uzyskaj dostęp do Konta Premium - gwarantowany tylko tym użytkownikom, którzy rejestrują się tam po raz pierwszy. Decydując się na Konto Premium stajesz się tak zwanym High Command, czyli Członkiem Głównego Dowództwa. Dzięki temu możesz cieszyć się niektórymi funkcjami, które nie są dostępne dla innych graczy.

Wybierając Konto Premium otrzymasz:

  • lepsze możliwości współpracy z innymi graczami
  • zaawansowaną kontrolę nad swoimi jednostkami, produkcją i bronią
  • darmowe Złote Rundy
  • medale Premium 
  • Punkty Rajdowe dla żołnierzy
  • czat dla członków dowodzenia.

Promocja trwa tylko przez najbliższe dwa tygodnie!

Podobne

Popularne