Reklama

Gry na szybko, dzięki którym odgonisz nudę!

Jedziesz w tramwaju, autobusie i nudzisz się? Zostało tyle drogi, a ty skończyłeś właśnie ulubioną książkę i przejrzałeś już wszystkie możliwe strony internetowe? Jest jeszcze jedno rozwiązanie, które z pewnością przypadnie ci do gustu! Gry na szybko, jak znana Bubble Game czy Hole, sprawdzą się w tej sytuacji idealnie! Niesamowicie wciągają, są niezwykle proste i nie mają skomplikowanej fabuły. Dodatkowo odtworzysz je na każdym telefonie, co jest świetnym ułatwieniem. Sprawdź też klasycznego pasjansa i mahjonga!

Reklama

Jedna z gier, na której punkcie szaleje cały świat, to Bubble Game! To kultowa gra zręcznościowa, w której należy zlikwidować kolorowe kulki poprzez strzelanie i łączenie minimum trzech w tym samym kolorze. Bańki ułożone obok siebie pękają, dzięki czemu nie doprowadzamy do zasypania nimi planszy i możemy grać dalej. Należy dokładnie przemyśleć każdy ruch, ponieważ w miarę upływu czasu kulek przybywa, a kiedy dotrą na sam dół planszy, gra zostaje przerwana! Jak widać Bubble Game to tradycyjna gra, która cieszy się ogromną popularnością. Jej atutem jest prosta grafika, dostępność i skuteczność w przezwyciężaniu nudy! Bubble Game wciąga, jak żadna inna gra! 

Kolejną wartą uwagi grą jest Hole.io, która powraca często w różnych formach, za każdym razem jednak podbijając serca graczy. W mieście powstają czarne dziury, które pożerają wszystko dookoła. Jedną z nich jesteśmy my. Aby stawać się coraz większym należy zjadać wszystko, co napotkamy na swojej drodze. Od naszego rozmiaru zależy to, jakie przedmioty wciągniemy - im będziemy więksi, tym zjemy potężniejsze przedmioty. Jednak warto mieć się na baczności, bo w mieście grasują też inne dziury. Kiedy przeciwnicy staną się więksi - pożrą nas. To niezwykle wciągający typ gry, dzięki której szybko zapomnimy o nudzie. Ponadto możliwość wybrania samemu planszy dodatkowo działa na korzyść, zwiększając różnorodność w grze!

Nie należy zapominać o klasykach, takich jak gry typu pasjans! Tych z pewnością nie brakuje na żadnej platformie, jednak Algerian Patience, wyjątkowo przypada do gustu. Algerian Patience to najpopularniejsza gra karciana! Celem jest ukończenie gry z jak najlepszym wynikiem i w jak najkrótszym czasie. Naszym zadaniem jest ułożenie ośmiu kolumn z podanych poniżej kart. Gra wymaga dużo cierpliwości, ponieważ sporym utrudnieniem jest to, że do wykorzystania są aż dwie pełne talie kart! Kolumny możemy układać w kolejności albo w górę - od asa do króla, albo w dół - od króla do asa. U góry widnieje stos niebieskich kart, w które klikamy, jak zabraknie nam ruchu. 

Mahjongg Dimensions to kolejna, znana gra logiczna, jednak nie jest zwyczajna! Tym razem mamy do czynienia z nieco urozmaiconą grą, ponieważ w wymiarze 3D. Standardowo łączymy ze sobą klocki z tymi samymi wzorami, jednak warunkiem jest to, że nie mogą być one blokowane z obydwu stron przez pozostałe. Można ułatwić sobie grę, rotując puzzle i obracając planszę, aby znaleźć brakującą część. W tej grze liczy się czas, dlatego warto wytężyć umysł i połączyć ze sobą wszystkie klocki jak najszybciej. Mahjong Dimensions to kolejna niezwykle wciągająca gra, od której naprawdę ciężko się oderwać! Dodatkowo zachwyca grafiką i zachęca nieco inną formą.

Drift Boss to gra dla prawdziwych mężczyzn, którzy lubią dreszczyk emocji i jazdę samochodem! Najważniejszym aspektem jest skupienie się, aby efektywnie prowadzić auto krętymi drogami. Naszym zadaniem jest driftowanie, raz w lewo, raz w prawo. W grze zadbano o różnorodność: zdobywając coraz to więcej punktów, odblokujemy kolejne pojazdy. Do wyboru są między innymi wóz policyjny, ciężarówka z lodami, tiry czy taksówki. W Drift Boss należy wykazać się nie lada refleksem, aby nie spaść z drogi w przepaść - wtedy gra się skończy. Miłośnicy tego typu rozrywek z pewnością wkręcą się na długi czas! Zostań Drift Boss’em i pokonaj innych!

Podobne

Popularne