Reklama

Komandos oraz Saper dołączają do Obrońców Galaktyki i Łowców Zombi

To już ostatni krok przed całkowitą rewolucją w rozgrywce! Odbierz darmowy kod na Monety lub Kredyty w zależności od tego, którą wybierzesz grę. Kod SAPER doładuje Twoje konto o 300 Monet lub Kredytów (aktywny do końca marca

Reklama

Zapiski z dziennika bojowego: Misja rozpoznawcza postępuje sprawnie i już macie wracać w kierunku pozycji wyjściowych, kiedy słyszycie głośny huk. Zaraz potem drugi. Doświadczenie podpowiada, że huki są związane ze strzałami z broni wyborowej. Skąd padł strzał nie jest do końca jasne, ale obaj stawiacie na położone niedaleko wzgórze, które obeszliście kilka dni temu. Sytuacja wymaga sprawdzenia. 

Po kilkunastu minutach ostrożnej wędrówki znajdujecie się od bezpiecznej strony wzgórza i postanawiacie rozwiązać ten problem podstępem. Saper przygotuje odpowiedni ładunek, a komandos "podrzuci" go we wskazane miejsce. Zapada już zmierzch i dochodzicie do wniosku, że należy zrealizować swój plan. Robi się bardzo zimno i czołganie się nie jest najprzyjemniejszym spędzaniem czasu, ale sukcesywnie, krok po kroku, komandos zbliża się do celu. Po ocenie odległości i miejsca do rzutu, szybko postępuje błyskawicznie, a zaraz potem, eksplozja rozchodzi się po całej okolicy. Teraz szybki szturm i ... nie ma tutaj nikogo. Gdzie podział się strzelec?... 

Obrońcy Galaktyki to darmowa gra RPG rozgrywająca się w dalekiej przyszłości. Ludzkość sięgnęła gwiazd i kolonizuje najdalsze planety naszej galaktyki. Na jednej z skolonizowanych planet, dochodzi do obudzenia pradawnego zła. Z najgłębszego mroku powstaje okrutna armia, której celem jest bezwzględny podbój kosmosu i zniszczenie całego życia we wszechświecie. 

Łowcy Zombi to popularna polska gra o zombi, w której staniesz się nieustraszonym bohaterem walczącym z umarlakami. Korporacja SIRUS i jej eksperymenty doprowadziły do straszliwej globalnej pandemii; powstrzymaj armię nieumarłych i uratuj resztki pozostałej cywilizacji przed okrutną korporacją SIRUS. Zostań najsilniejszym łowcą i powstrzymaj śmiertelny wirus transformujący ludzi w krwiożercze mutanty.


Podobne

Popularne