Reklama
Gra w kulki Bubble Shooter HD to najlepsza gra w kulki za darmo, jaką znajdziesz w sieci! Czy masz coś pilnego do zrobienia? Jeśli tak, nie powinieneś nawet myśleć o grze w Bubble Shooter HD. Wysoce wciągająca rozgrywka sprawi, że wciągniesz się na długie godziny i na pewno zapomnisz o upływającym czasie. zagraj

Bubble Shooter HD

O grze

Gra w kulki Bubble Shooter HD to najlepsza gra w kulki za darmo, jaką znajdziesz w sieci! Czy masz coś pilnego do zrobienia? Jeśli tak, nie powinieneś nawet myśleć o grze w Bubble Shooter HD. Wysoce wciągająca rozgrywka sprawi, że wciągniesz się na długie godziny i na pewno zapomnisz o upływającym czasie.

Cel gry w kulki Bubble Shooter HD

Twoim celem jest usunięcie wszystkich bąbelków z planszy, zdobywając przy tym jak najwięcej punktów.

Zasady gry w kulki Bubble Shooter HD

Dopasuj 2 lub więcej bąbelków tego samego koloru do koloru kulki, którą strzelasz, aby je usunąć. Im więcej baniek uda Ci się wysadzić w jednym strzale, tym więcej punktów zdobędziesz. Jeśli nie uda Ci się zdetonować baniek, otrzymujesz faul, a gdy jest kilka fauli, na górze pojawia się nowa linia baniek.

Dlaczego warto zagrać w Bubble Shooter HD?

  • Wersja HD najpopularniejszej gry online za darmo na serwisie click.pl.
  • Gra w kulki za darmo, która wciąga na dobre.
  • Dostosowana pod urządzenia mobilne.
  • Banalnie prosta mechanika gry online.
  • Ciekawy pomysł zarówno na krótką jak i długą przerwę w obowiązkach.
  • Możliwość ćwiczenia spostrzegawczości.

Gra w kulki za darmo Bubble Shooter HD dostępna jest zarówno na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne (np. smartfon)


Podobne

Popularne