Reklama
Gra online za darmo Hotel Tycoon Empire to gra, w której wcielasz się w kierownika małej sieci hoteli i podejmujesz zadania rozbudowy hotelowego imperium. W grze znajdziesz mnóstwo możliwości dogodzenia swoim gościom poprzez organizację wycieczek, budowę siłowni, SPA! Oferuj gry rozrywkowe, aby Twoi goście nie mieli okazji się nudzić. zagraj

Hotel Tycoon Empire

O grze

Gra online za darmo Hotel Tycoon Empire to gra, w której wcielasz się w kierownika małej sieci hoteli i podejmujesz zadania rozbudowy hotelowego imperium. W grze znajdziesz mnóstwo możliwości dogodzenia swoim gościom poprzez organizację wycieczek, budowę siłowni, SPA! Oferuj gry rozrywkowe, aby Twoi goście nie mieli okazji się nudzić.

Cel gry online za darmo Hotel Tycoon Empire

Celem gry online jest przeistoczenie małego motelu w wielkie imperium hotelarskie.

Zasady gry online za darmo Hotel Tycoon Empire

W Hotel Tyccon Empire musisz zbudować wszystko od podstaw - recepcje, pokoje dla gości, siłownie i wiele innych pomieszczeń! W drodze do swojego imperium musisz podjąć wiele strategicznych decyzji biznesowych, zatrudniać pracowników a przy tym dbać o klientów i utrzymać ich zadowolenie na możliwie najwyższym poziomie. Codziennie optymalizuj rutynowe operacje biznesowe, takie jak poprawa sesji treningowych na siłowni lub poprawa basenu lub kawiarni, restauracji, kasyna, spa i centrów masażu. Organizuj specjalne wycieczki, kursy nurkowania, lekcje jazdy na nartach, sesje spa, gry rozrywkowe i wycieczki krajoznawcze wokół obiektu. Nie zapominaj o zwiększeniu komfortu w murach swojego hotelu. Zapewnij najlepszą możliwą obsługę pokoju, udekoruj swój hol, popraw strefę wypoczynkową, zaoferuj najlepszą gastronomię i bufet w mieście lub zaoferuj swoim gościom usługi pralnicze w czasie sprzątania. Odblokuj różne przedmioty i mocniej rozbuj swój hotel. Dostaniesz je jako darmowe prezenty lub odblokujesz w miarę postępów w grze. Im szybciej rozwiniesz swój biznes, tym więcej możliwości nagród otrzymasz!

Dlaczego warto zagrać w Hotel Tycoon Empire?

  • Gra online za darmo.
  • Grafika utrzymana w klimacie prawdziwej sieci hoteli!
  • Mnóstwo bonusów do zbierania.
  • Opcja zarabiania poprzez oglądanie reklam i klikanie myszką.
  • Nastrojowa muzyka w grze.
  • Możliwość rozwoju umiejętności strategicznych, w tym planowania.
  • Świetny sposób na rozrywkę w zimne wieczory.
  • Prosta mechanika gry online.
  • Odpowiednia dla dzieci.


Gra online za darmo Hotel Tyccon Empire dostępna jest wyłącznie na urządzeniach stacjonarnych.

Podobne

Popularne