Reklama
Pasjans Wild West Freecell to gra online za darmo, która pozwali Ci się zrelaksować i oderwać od codziennych trosk. To doskonały sposób na chwilę relaksu i odprężenie. Wymaga logicznego myślenia i strategii, co sprawia, że ćwiczysz umysł. Zachowana w klimacie dzikiego zachodu sprawia, że rozgrywka jest jeszcze ciekawsza! zagraj

Pasjans Wild West Freecell

O grze

Pasjans Wild West Freecell to gra online za darmo, która pozwali Ci się zrelaksować i oderwać od codziennych trosk. To doskonały sposób na chwilę relaksu i odprężenie. Wymaga logicznego myślenia i strategii, co sprawia, że ćwiczysz umysł. Zachowana w klimacie dzikiego zachodu sprawia, że rozgrywka jest jeszcze ciekawsza!

Cel gry online za darmo Pasjans Wild West Freecell

Uporządkowanie wszystkich kart w odpowiedniej kolejności - według koloru oraz numerów.

Zasady gry online za darmo Pasjans Wild West Freecell

Na początku gry online talia (bez jokerów) jest tasowana, a następnie rozmieszczana na stole w dziewięciu kolumnach. Wszystkie kolumny zawierają po 6 kart, za wyjątkiem ostatniej - ta zawiera 5 kart. Stosy są budowane od asa i kontynuowane w górę. Na stole możesz układać karty w rosnącej kolejności i z przemiennymi kolorami. Na przykład, na 9 trefli można położyć 10 karo, a na 10 karo można położyć waleta trefl. Możesz przenosić całe kolumny kart, jeśli najwyższa karta na kolumnie spełnia te warunki i masz wolne miejsce na planszy. Jeśli kolumna ma odkrytą górną kartę, można ją przekładać na inne kolumny lub na stosy, jeśli spełnia warunki. Na stole są również cztery wolne miejsca, w których możesz tymczasowo przechowywać karty. Jeśli nie ma więcej możliwych ruchów na stole, możesz dobrać nową kartę z talii. Gra pasjans kończy się, kiedy nie ma możliwości odkryć nowej karty oraz przełożyć jej do stosów znajdujących się w górnej części ekranu.

Dlaczego warto zagrać w Pasjans Wild West Freecell?

  • Gra online za darmo.
  • Grafika zachowana w klimacie Dalekiego Zachodu.
  • Stymulująca muzyka w tle.
  • Relaksująca rozrywka.
  • Świetne ćwiczenie umysłu.
  • Trzy poziomy gry.
  • Doskonały sposób na przerwę między zadaniami.
  • Banalnie prosta mechanik gry online.
  • Bez potrzeby instalacji.


Gra online za darmo Pasjans Wild West Freecell dostępna jest na urządzeniach mobilnych (np. smartfon) jak i stacjonarnych (np. komputer).

Podobne

Popularne