Reklama
Gra Click.pl Cargo Tycoon to gra przeglądarkowa, w której zostajesz właścicielem przedsiębiorstwa transportowego. Podczas zabawy przyjdzie Ci podjąć wiele ważnych decyzji, które właścicielem firm transportowych muszą podejmować każdego dnia. To idealna gra dla miłośników ekonomicznych i strategicznych rozgrywek. zagraj

Cargo Tycoon

O grze

Gra Click.pl Cargo Tycoon to gra przeglądarkowa, w której zostajesz właścicielem przedsiębiorstwa transportowego. Podczas zabawy przyjdzie Ci podjąć wiele ważnych decyzji, które właścicielem firm transportowych muszą podejmować każdego dnia. To idealna gra dla miłośników ekonomicznych i strategicznych rozgrywek.

Cel gry gry Click.pl Cargo Tycoon

Rozwijać swoją firmę poprzez zdobywanie i realizację możliwie jak największej ilości zleceń transportowych. 

Zasady gry Click.pl Cargo Tycoon

Musisz dosłownie wcielić się we właściciela firmy transportowej i wykonywać codzienne zadania charakterystyczne dla tej roli, np. zakup samochodów, zatrudnianie kierowców, zarządzanie kadrami i wiele innych. Głównym źródłem zarobków są zlecenia z giełdy. Pamiętaj o dotrzymywaniu warunków umowy. Każde dobrze wykonane zlecenie podnosi Twoją reputację, a co za tym idzie, pozwala na dostęp do zleceń międzynarodowych, przetargów oraz spedycji. Ciągły rozwój pozwala na budowę garażów, które stworzą zupełnie nowe możliwości logistyczne. 

Dlaczego warto zagrać w Cargo Tycoon?

  • Gra Click.pl za darmo.
  • Gra Click.pl w pełni oddaje, jak funkcjonuje firma transportowa. 
  • Możliwość udziału w przetargach transportowych, kupowania akcesoriów w specjalnym sklepie.
  • Chat z prawdziwymi graczami Cargo Tycoon.
  • Mnóstwo statystyk graczy, pojazdów i kierowców.
  • Ranking graczy. 
  • Sposób na ćwiczenie umiejętności analitycznych. 


Gra Click.pl Cargo Tycoon dostępna jest zarówno na urządzeniach mobilnych jak i stacjonarnych.


Podobne

Popularne